Pakiet 3 wybranych lekcji premium

45.00

Możesz wybrać te trzy lekcje, które najbardziej cię interesują – napisz, które to, w uwagach. Pakiet nie dotyczy lekcji o congiuntivo – te można kupić jako kurs w cenie 50zł lub pojedynczo w cenie 25 złotych.

Kategoria:
Przewiń do góry