509 649 480 Kraków paulinawiezik@gmail.com

Regulamin sklepu internetowego italYOLO

1. Sklep Internetowy italYOLO prowadzony jest przez Paulinę Pietras-Więzik (31-457 Kraków, Fiołkowa 5/30, NIP 9372522811).

2. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Sklepie Internetowym w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Sprzedawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o podstawy i zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronie Sklepu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Sklepie Internetowym, w tym podstawy, cele i zakres przetwarzania danych osobowych oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Sklepie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego, w tym dokonywanie zakupów jest dobrowolne. Podobnie związane z tym podanie danych osobowych przez korzystającego ze Sklepu Internetowego Usługobiorcę lub Klienta jest dobrowolne, z zastrzeżeniem wyjątków wskazanych w polityce prywatności (zawarcie umowy oraz obowiązki ustawowe Sprzedawcy).

3. Warunki zawierania umowy kupna-sprzedaży i realizacja: zamówienie produktu polega na kliknięciu przycisku Kup teraz pod wybranym produktem i wypełnieniu formularza kontaktowego. Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia po otrzymaniu wpłaty za zamówiony produkt.

4. Realizacja zamówienia na lekcje premium online następuje do 5 dni roboczych i polega na przesłaniu na wskazny w formularzu adres mailowy linków do wykupionej lekcji oraz materiałów dodatkowych (ćwiczeń, notatek, wyszczególnionych w opisie lekcji).

5. Relizacja zamówienia na produkty fizyczne następuje do 14 dni roboczych i polega na wysłaniu kupującemu opłaconej kopii kalendarza. Wysyłka następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Firmy Inpost.

6. Zwroty: w związku z charakterem sprzedawanych produktów nie istnieje możliwość zwrotów zakupionych produktów. Jeśli zakupiony produkt jest wadliwy lub nie spełnia oczekiwań kupującego, przysługuje kupującemu prawo do reklamacji na adres paulinawiezik@gmail.com.

7. Kupujący może otrzymać fakturę za zakupiony towar po uprzednim zgłoszeniu takiej chęci na adres mailowy paulinawiezik@gmail.com.

8. Wpłaty za produkty dokonywane są na konto Pauliny Pietras-Więzik, Kraków 31-457, Fiołkowa 5/30, mbank 87114020040000330263844470.

Przewiń na górę